|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / В грудні у ЛНМУ імені Данила Галицького відбудуться заходи до «Всеукраїнського тижня права»

В грудні у ЛНМУ імені Данила Галицького відбудуться заходи до «Всеукраїнського тижня права»

Електронна адреса Друкувати PDF


Кабінет Міністрів України затвердив план заходів з проведення у грудні 2017 року Всеукраїнського тижня права. Про це йдеться у розпорядженні Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 року № 579-р.

У межах Тижня права планується, зокрема, провести у навчальних закладах Всеукраїнський урок «Права людини» і тематичні заходи – лекції, бесіди, зустрічі за круглим столом, правові конкурси, ігри та змагання. У переліку заходів – проведення книжкових виставок, презентації видань про права людини, виставки-форуму і благодійного заходу «Правники – суспільству». Документ також передбачає організацію показу художніх та документальних фільмів про права людини та правозахисну діяльність в Україні.

На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 12.10.2017 р. № 1/9-549 про виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 року № 579-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2017 році Всеукраїнського тижня права» підписаний наказ ректора Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького 31.10.2017 р. № 3002-з,  яким затверджено план заходів  з проведення у 2017 році Всеукраїнського тижня права, а також визначено відповідальних за проведення та виконання плану заходів Всеукраїнського тижня права у нашому Університеті. 

Нагадаємо, що Всеукраїнський тиждень права запроваджено Указом Президента України від 8 грудня 2008 р. №1149/2008 з нагоди 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини.

Захід проводиться щороку у тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини. Адже саме цього дня у 1948 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй прийнято Загальну декларацію прав людини.

Відділ гуманітарної освіти і виховання просить викладачів та кураторів академічних груп, представників органів студентського самоврядування, первинних профспілкових організацій, громадських організацій, що діють у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького, сприяти інформуванню про зазначені заходи та участі в них усіх охочих у вільний від навчання час. 

Відділ гуманітарної освіти і виховання,

прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду