|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Відбулося чергове засідання Вченої ради Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького

Відбулося чергове засідання Вченої ради Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького

Електронна адреса Друкувати PDF

7 листопада у конференц-залі Стоматологічного медичного центру відбулося засідання Вченої ради Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

Розпочав засідання голова Вченої ради, ректор ЛНМУ імені Данила Галицького, академік НАМН України, д. фарм. н., професор Борис Семенович Зіменковський.

На початку засідання присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять померлого працівника Університету – доктора медичних наук, професора, завідувача кафедри неврології Пшика Степана Степановича.

Відтак ректор ЛНМУ імені Данила Галицького, професор Борис Семенович Зіменковський вручив атестати доцента працівникам Університету.

Атестати отримали:

  • Крищишин Анна Петрівна доцент кафедри фармацевтичної, органічної і біоорганічної хімії
  • Макух Христина Ігорівна доцент кафедри клінічної фармації, фармакотерапії та медичної стандартизації 
  • Шибінський Володимир Ярославович доцент кафедри ортопедичної стоматології
  • Дутка Ігор Юрійович доцент кафедри організації та управління охороною здоров’я
  • Стасишин Андрій Романовичдоцент кафедри хірургії та ендоскопії. 

Ректор також поінформував присутніх про те, що на Дев’ятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті», яка відбулася 24-26 жовтня 2017 р. у м. Київ, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького нагороджений Золотою медаллю та Дипломом у номінації «Інновації в діяльності вищого навчального закладу з інтернаціоналізації освіти та науки», а також Дипломом за активну інноваційну діяльність у підвищенні якості навчально-виховного процесу.

Було вручено нагороди працівникам Університету – керівникам літньої навчальної медичної практики в рамках двостороннього міжнародного співробітництва між ЛНМУ імені Данила Галицького та Катарським університетом (м. Доха, Катар).

З короткою інформацією щодо ходу та результатів виборів ректора Університету виступив голова Організаційного комітету з проведення виборів, завідувач кафедри філософії та економіки, професор Держко Ігор Зеновійович.

Відповідно до порядку денного перед присутніми виступив ректор, академік НАМН України, д. фарм. н., проф. Зіменковський Борис Семенович. У своєму виступі ректор проаналізував усі напрямки діяльності ЛНМУ імені Данила Галицького – навчально-методичну, наукову, лікувальну, виховну роботу, міжнародну діяльність, окреслив ситуацію у фінансовій сфері. Ректор детально проаналізував особливості цьогорічної вступної кампанії, окреслив кількість набраних студентів-першокурсників за державним замовленням та за контрактом, розповів про деякі зміни у навчальному процесі, проінформував присутніх про зміни у переліку кафедр; тривалість навчального року, різдвяних та Новорічних канікул; моніторинг якості навчального процесу; проаналізував успішність студентів Університету, досягнення ЛНМУ імені Данила Галицького, зокрема 1-шє місце серед медичних вишів тощо.

Відтак про рекомендацію тем НДР для отримання державного фінансування на 2017-2018 рр. доповіли:
  • в.о. завідувача кафедри неврології – д. мед. н., проф. Негрич Т.І.
  • завідувач кафедри мікробіології – д. мед. н., проф. Корнійчук О.П.
  • завідувач кафедри акушерства, гінекології та перинатології ФПДО – д. мед. н., проф. Пирогова В.І.
  • професор кафедри гістології, цитології та ембріології – д. б. н. Білий Р.О.
Під час засідання Вченої ради Університету відповідно до порядку денного розглядалися питання обрання на посади науково-педагогічних працівників, присвоєння вчених звань працівникам кафедр Університету, почесних звань «Заслужений професор Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького» та «Doctor Honoris Causa».

Вчена рада також розглянула низку інформаційних матеріалів, зокрема  питання про рекомендації до друку навчально-методичних посібників, зміни у складі Вченої ради тощо. 

Андріана Гриновець, керівник прес-центру ЛНМУ імені Данила Галицького,
presa.meduniv@gmail.com