|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / 10 листопада відбудеться круглий стіл «Біоетика як осмислення цінності та недоторканості людського життя від моменту запліднення до природної смерті у творчості Наталі Назар»

10 листопада відбудеться круглий стіл «Біоетика як осмислення цінності та недоторканості людського життя від моменту запліднення до природної смерті у творчості Наталі Назар»

Електронна адреса Друкувати PDF

10 листопада 2017 р. відбудеться круглий стіл на тему «Біоетика як осмислення цінності та недоторканості людського життя від моменту запліднення до природної смерті у творчості Наталі Назар».

Захід відбудеться за участю працівників та студентів – Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького (курс біоетики кафедри філософії та економіки); Національного фармацевтичного університету (м. Харків, кафедра філософії та соціології),  Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського (кафедра філософії та суспільних дисциплін), а також гостей.

Організатори круглого столу – кафедра філософії та економіки (курс біоетики) Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, кафедра філософії та соціології Національного фармацевтичного університету (м. Харків), Інститут біоетики імені Ярослава Базилевича.

Місце проведення: Кабінет біоетики ЛНМУ імені Данила Галицького, 1 поверх, вул.  Шімзерів, буд. 3 А.

Початок: 14.00 год.

Запрошуються всі зацікавлені!

За інформацією курсу біоетики кафедри філософії та економіки

Відділ гуманітарної освіти і виховання,

прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду