|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Студентський науковий гурток кафедри ортопедичної стоматології провів засідання круглого столу «Цифрові протоколи в естетичній стоматології»

Студентський науковий гурток кафедри ортопедичної стоматології провів засідання круглого столу «Цифрові протоколи в естетичній стоматології»

Електронна адреса Друкувати PDF

8 листопада у ЛНМУ імені Данила Галицького відбулося засідання круглого столу «Цифрові протоколи в естетичній стоматології», присвячене використанню найновіших технологій у даній галузі. Заход організував студентський науковий гурток кафедри ортопедичної стоматології (науковий керівник доц. Н.М. Дидик).

На початку засідання завідувач кафедри ортопедичної стоматології нашого Університету, проф. А.Ю. Кордіяк привітав студентів і викладачів та запросив учасників круглого столу до наукової дискусії.

Круглий стіл традиційно дає можливість найкращим студентам пробувати себе і набирати досвіду в якості доповідачів. Справжнє захоплення викликали добре підготовлені, лаконічні та змістовні презентації і доповіді таких наших студентів-гуртківців: «3D друк в стоматології: матеріали, види та точність друку» Назар Крупка і Юлія Миронова, 4 курс; «Використання сканерів у стоматології: фірми, точність сканування та можливості» Анна-Марія Романко, 4 курс; «Комп’ютерні програми для зубних техніків та їх можливості» Ігор Пецюх, 4 курс; «Фрезери для реставрацій» Катерина Копичин, 5 курс; «Матеріали для фрезерів» Мар’яна Ільченко, 4 курс; «Техніки 3D розфарбування» Ярина Тарасюк, 4 курс.

Для ознайомлення з сучасними технологіями 3D друку та фрезерування реставрацій студентський науковий гурток побував на екскурсіях у зуботехнічних лабораторіях Mmlab-Plus (м. Львів), Smile Energy (м. Львів) та Yamamoto Center Ukraine (м. Київ).

Особливе зацікавлення викликав виступ запрошеного лектора – Анатолія Токара (лікар-стоматолог-ортопед клініки «MVision&Academy», м. Івано-Франківськ), який поєднує у своїй практиці за чітким протоколом цифрові клінічні та лабораторні етапи виготовлення керамічних реставрацій зубів. Серед них сканування зубних рядів внутрішньо ротовим сканером замість класичних відбитків, цифровий дизайн усмішки, віртуальне планування майбутніх реставрацій, 3D друк моделей, хірургічних шаблонів, фрезерування реставрацій. Лектор продемонстрував власні клінічні приклади, ілюстровані фотографіями та відео.

Окрім актуальної тематики, яскравих доповідей і безлічі запитань та відповідей, під час яких учасники отримали чимало нових знань, захід був насичений піднесеним настроєм та позитивною атмосферою.

Організатори висловлюють вдячність усім, хто долучився до організації круглого столу. 

Наталія Дидик, доцент кафедри ортопедичної стоматології, керівник студентського наукового гуртка 

Прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду