|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Представники ЛНМУ імені Данила Галицького взяли участь у 1-му Міжнародному симпозіумі «Права людини у сфері охорони здоров’я» (International Symposium Human Rights in Patient Care) (м. Берлін, Німеччина)

Представники ЛНМУ імені Данила Галицького взяли участь у 1-му Міжнародному симпозіумі «Права людини у сфері охорони здоров’я» (International Symposium Human Rights in Patient Care) (м. Берлін, Німеччина)

Електронна адреса Друкувати PDF

9-11 листопада в м. Берлін (Німеччина) відбувся 1-й Міжнародний симпозіум «Права людини у сфері охорони здоров’я» на базі європейського відділення Індіана Університету (США) (Indiana University Europe Gateway), організований спільно з Асоціацією шкіл громадського здоров’я у Європейському регіоні (ASPHER).

Участь у заході взяли завідувач кафедри медичного права ФПДО ЛНМУ імені Данила Галицького, доцент Ірина Сенюта та асистент цієї ж кафедри Дмитро Клапатий.

Доц. Ірина Сенюта виступила на першій панельній сесії «Що таке права людини у сфері охорони здоров’я?» з доповіддю на тему «Академічна мережа з питань прав людини у сфері охорони здоров’я: досвід України», висвітливши питання додипломної та післядипломної освіти як медичної, так і юридичної, функціонування медико-юридичної клініки та журналу «Медичне право», які є важливими інструментами мережування у царині медичного права.

На цій сесії виступив також ас. Дмитро Клапатий, презентуючи спеціалізований сайт «Спільнота практикуючих юристів у сфері прав людини у галузі охорони здоров’я», який координується ASPHER. Окрім цього, Дмитро Клапатий виступив з доповіддю як панеліст на сесії «Пацієнти, медичні працівники та держава» з доповіддю на тему «Заходи щодо захисту прав людини у сфері охорони здоров’я: досвід України».

Другого дня симпозіуму Ірина Сенюта була співмодератором секції «ЛГБТ перспективи - права людини у сфері охорони здоров’я та медична допомога трансгендерним людям».

На заході були присутні учасники з різних країн, що представляють різноманітні інституції та є фахівцями у сфері права, медицини та громадського здоров’я (зокрема, США, Нідерланди, Литва, Польща, Іспанія, Україна, Вірменія, Грузія, Німеччина, Бельгія). Симпозіум мав за мету сприяти академічному мережуванню, започаткуванню нової цікавої співпраці та слугувати захисту прав людини у сфері охорони здоров’я на міжнародному та національному рівнях. 

За інформацією кафедри медичного права ФПДО  

Прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду