|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Інформація для лікарів, інтернів та студентів щодо французько-української освітньої Програми у сфері охорони здоров’я та фармації (28.01-4.02.2018)

Інформація для лікарів, інтернів та студентів щодо французько-української освітньої Програми у сфері охорони здоров’я та фармації (28.01-4.02.2018)

Електронна адреса Друкувати PDF

  

Оголошується набір українських лікарів, інтернів та студентів для традиційної поїздки медичної молоді до Франції.

Проект організований французькою неурядовою громадською організацією «Асоціація французько-української співпраці у сфері охорони здоров’я та фармації» (ASFUDS) у співпраці з Українським лікарським товариством (УЛТ) у Львові та Світовою федерацією українських лікарських товариств (СФУЛТ).

До участі в Програмі запрошуються лікарі всіх спеціалізацій, фармацевти й інші працівники сфери охорони здоров’я, студенти, інтерни медичних університетів із числа громадян України.

Метою проекту є ознайомлення вітчизняних лікарів і студентів медичних університетів із однією з кращих у світі моделей охорони здоров’я, роботою медичних установ та системою підготовки медичних кадрів у Франції, відвідування спеціалізованих музеїв медицини тощо. Крім того, поїздка надає можливість ознайомитися зі столицею Франції – Парижем, іншими європейськими містами: Берлін (ФРН), Мец (Франція), Краків (Польща). Цьогоріч уперше пропонується відвідати два відомих медичних університети в Берліні та Парижі, найвідоміші клініки Шаріте (Берлін) та Кошен (Париж). Планується медична та культурна програми з нічлігом у містечку Мец на сході Франції, відвідання Бундестагу та Рейхстагу у ФРН.

Кожен учасник Програми отримає іменний сертифікат про зарубіжне стажування, 72 год. (враховується при атестації лікарів, розподілі випускників медичних навчальних закладів, підтверджує міжнародний досвід кандидата для присвоєння вченого звання доцента або професора).

Планований керівник групи – Андрій Здіховський.