|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / НОВІ ВИДАННЯ: Книга «Дмитро Зербіно – життя, присвячене науці» (до 90-річчя від дня народження) з серії «Біобібліографія вчених України»

НОВІ ВИДАННЯ: Книга «Дмитро Зербіно – життя, присвячене науці» (до 90-річчя від дня народження) з серії «Біобібліографія вчених України»

Електронна адреса Друкувати PDF

Нещодавно побачила світ книга «Дмитро Зербіно життя, присвячене науці» (до 90-річчя від дня народження). Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького. - Львів, 2017. - 184 с. - (Біобібліографія вчених України).

Науковий редактор – професор А. В. Магльований.

Укладачі: О. П. Малюк, Н. М. Бродс.

Укладачі бібліографії: М. С. Надрага, С. В. Васільєва, О. М. Кріль.

У ювілейному виданні наведено нарис життєвого шляху, науково-педагогічної, організаторської та громадської діяльності доктора медичних наук, професора, ака­деміка Дмитра Зербіно. У книзі вміщено дані про основні дати життя і діяльності Д. Д. Зербіно як вченого й педагога та розвиток його наукової школи.

Книга містить відомості про наукові здобутки, підготовку наукових кадрів, ба­гатогранну та багаторічну організаторську, науково-педагогічну діяльність ювіляра та оцінку його заслуг на державному рівні. Подано хронологічний покажчик праць, у якому зібрані монографії, наукові статті, дисертаційні роботи, виконані під керів­ництвом Д. Д. Зербіно, патенти, авторські свідоцтва, а також публіцистичні стат­ті та інтерв’ю, рецензії та відгуки на наукові праці, публікації про Д. Д. Зербіно. Зміст книги доповнено фотоілюстраціями.

Для науковців, студентів, лікарів та всіх, хто цікавиться розвитком медичної науки та освіти в Україні. 

Відділ гуманітарної освіти і виховання,

прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду