|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Викладачі фармацевтичного факультету ЛНМУ імені Данила Галицького взяли участь у 8-й Міжнародній фармацевтичній конференції «Наука та практика 2017» (Каунас, Литовська Республіка)

Викладачі фармацевтичного факультету ЛНМУ імені Данила Галицького взяли участь у 8-й Міжнародній фармацевтичній конференції «Наука та практика 2017» (Каунас, Литовська Республіка)

Електронна адреса Друкувати PDF

15 грудня 2017 року в місті Каунас (Литовська Республіка) відбулася 8-а Міжнародна фармацевтична конференція «Наука та практика 2017», присвячена Музею історії литовської медицини і фармації.

На запрошення завідувача кафедри технології ліків та соціальної фармації Литовського університету наук про здоров'я Юрги Бернатонієне в конференції взяли участь викладачі фармацевтичного факультету ЛНМУ імені Данила Галицького – професор кафедри фармакогнозії і ботаніки Н.М. Воробець, викладачі кафедри технології ліків і біофармації нашого Університету  доцент Н.І. Гудзь та асистент О.І. Єзерська.

Конференція зібрала понад 100 учасників з Білорусі, Литви, Латвії, Польщі та України. Було представлено 7 пленарних, 11 секційних та 70 стендових доповідей. Під час засідань обговорювалися питання перспектив інтеграції фармацевтичної науки і практики, про роль Всесвітніх фармацевтичних музеїв у розвитку біомедичних наук. Значна частина доповідей була присвячена фітохімічним та фармакологічним дослідженням рослин, які можуть бути використані для профілактики та лікування різноманітних захворювань, питанням покращення якості харчових продуктів.

Особливу зацікавленість господарі та гості заходу проявили до виступу доц. Н.І. Гудзь «Комплексні технологічні та біологічні дослідження розчинів для перитонеального діалізу на стадії фармацевтичної розробки» та доповіді асист. О.І. Єзерської «Фітохімічні і фармакологічні аспекти розробки рослинного екстракту на основі цикорію і кукурудзи».

Жваві дискусії і обговорення послужили укладанню угоди про співпрацю між профільними кафедрами нашого Університету та Литовського університету наук про здоров'я. 

За інформацією фармацевтичного факультету 

Прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду