|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Студентський науково-практичний гурток кафедри стоматології дитячого віку провів лекцію на тему «Стоматологічна санація дітей під наркозом. Погляд дитячого стоматолога та анестезіолога. Міфи та реальність»

Студентський науково-практичний гурток кафедри стоматології дитячого віку провів лекцію на тему «Стоматологічна санація дітей під наркозом. Погляд дитячого стоматолога та анестезіолога. Міфи та реальність»

Електронна адреса Друкувати PDF

21 грудня відповідно до календарного плану роботи студентського науково-практичного гуртка кафедри стоматології дитячого віку ЛНМУ імені Данила Галицького відбулась лекція на тему «Стоматологічна санація дітей під наркозом. Погляд дитячого стоматолога та анестезіолога. Міфи та реальність».

З лекціями виступили доцент кафедри стоматології дитячого віку к. мед. н. Солонько Галина Миронівна та лікар-анестезіолог вищої категорії, лікар-анестезіолог ЗУСДМЦ, к. мед. н. Пайкуш Володимир Андрійович.

Тематика засідання викликала значний інтерес не тільки у студентів, але й у викладачів кафедри та адміністрації стоматологічного медичного центру – присутніми на засіданні були головний лікар Стоматологічного медмчного центру нашого Університету доцент Шибінський В. Я. та його заступник п. Мануйлик І. І. 

Гриньох Володимир – керівник науково-практичного гуртка кафедри стоматології дитячого віку 

Прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду