|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Представники студентського самоврядування стоматологічного факультету відвідали пацієнтів КЗ ЛОР «Львівська обласна інфекційна лікарня» та онкологічного відділення ЗУСДМЦ, яким передали 10 пульсоксиметрів

Представники студентського самоврядування стоматологічного факультету відвідали пацієнтів КЗ ЛОР «Львівська обласна інфекційна лікарня» та онкологічного відділення ЗУСДМЦ, яким передали 10 пульсоксиметрів

Електронна адреса Друкувати PDF

Традиційно у день Святого Миколая активісти Студентського самоврядування стоматологічного факультету ЛНМУ імені Данила Галицького перевтілюються у помічників Чудотворця.

Цього року вони створили святковий настрій маленьким пацієнтам з ІІІ відділення КЗ ЛОР «Львівська обласна інфекційна лікарня» та подарували новорічні сувеніри.

Також у різдвяний час не залишили без уваги жодну дитину з онкологічного відділення ЗУСДМЦ та передали 10 пульсоксиметрів, сподіваючись, що ці медико-діагностичні прилади для вимірювання рівня сатурації кисню в капілярній крові допоможуть пацієнтам.

Студентське самоврядування стоматологічного факультету ЛНМУ імені Данила Галицького дякує всім благодійникам стоматологічного факультету, з чиєю допомогою було закуплено подарунки для дітей. Учасники доброчинної акції висловлюють сподівання, що хороший настрій і віра в чудо допоможуть малечі швидко одужати та назавжди забути про всілякі недуги. 

Гриньох Тереза – громадський декан стоматологічного факультету 

Відділ гуманітарної освіти і виховання,

прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду