|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Від громадської організації «Асоціація учасників Антитерористичної операції Львівщини» надійшли подяки за організацію допомоги дітям-сиротам

Від громадської організації «Асоціація учасників Антитерористичної операції Львівщини» надійшли подяки за організацію допомоги дітям-сиротам

Електронна адреса Друкувати PDF

На адресу ЛНМУ імені Данила Галицького надійшли подяки для нашої Alma Mater та факультету післядипломної освіти від громадської організації «Асоціація учасників Антитерористичної операції Львівщини» за організацію допомоги дітям-сиротам.

Нагадаємо, що до дня Святого Миколая факультет післядипломної освіти ЛНМУ імені Данила Галицького (декан – доц. О.Є. Січкоріз) за підтримки  відділу гуманітарної освіти і виховання (керівник – проректор з науково-педагогічної роботи, проф. А.В. Магльований) втретє поспіль реалізували проект «Факультет післядипломної освіти для дітей героїв». Працівники факультету зібрали понад 13 000 грн. та організували свято Миколая для дітей-сиріт, батьки яких загинули, захищаючи нашу Батьківщину під час проведення  АТО. 

Троцький Григорій Михайлович, асистент кафедри педіатрії та неонатології ФПДО, к. мед. н.,  учасник АТО.

Лещук Євген Степанович, заступник декана з питань гуманітарної освіти і виховання, доцент кафедри хірургічної та ортопедичної стоматології ФПДО, к. мед. н. 

Відділ гуманітарної освіти і виховання,

прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду