|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / ОГОЛОШЕННЯ НАУКОВОГО ВІДДІЛУ: Конкурс наукових робіт для участі у конференції під егідою Асоціації регіональної співпраці з питань здоров’я, науки та технології (RECOOP HST Association) у м. Загреб (Хорватія)

ОГОЛОШЕННЯ НАУКОВОГО ВІДДІЛУ: Конкурс наукових робіт для участі у конференції під егідою Асоціації регіональної співпраці з питань здоров’я, науки та технології (RECOOP HST Association) у м. Загреб (Хорватія)

Електронна адреса Друкувати PDF

12-15 квітня 2018 року у м. Загреб (Хорватія) відбудеться щорічна конференція RECOOP (13th Bridges in Life Science Annual Conference).

Науковий відділ  Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького інформує усіх зацікавлених про проведення конкурсу кращих наукових робіт для участі у щорічній конференції для молодих вчених, яка відбудеться під егідою Асоціації регіональної співпраці з питань здоров’я, науки та технології (RECOOP HST Association).

Наукові роботи слід представити у вигляді тез згідно із наведеними нижче вимогами.

  • Назва роботи (не більш ніж 150 символів).
  • Прізвище та ініціали автора (авторів) із зазначенням повної назви та адреси установи та електронної пошти одного з авторів.
  • Ключові слова: не більше п’яти.
  • Обов’язкова структура тез: вступ, матеріали і методи, результати, обговорення та висновки загальним обсягом не більше однієї сторінки (300 слів).
  • У випадку проведення клінічних досліджень та досліджень на лабораторних тваринах слід зазначити номер протоколу комісії з біоетики і його дату.
  • При наявності грантової підтримки слід навести назву, дату і номер проекту.

Усі тези приймаються виключно англійською мовою.

Кінцевий термін подачі тез до 12 лютого 2018 року

Усі роботи, оформлені згідно із зазначеними вимогами, слід надсилати на електронну пошту:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

За  більш детальною інформацією щодо конкурсу просимо звертатись у сектор міжнародного співробітництва наукового відділу ЛНМУ імені Данила Галицького.

Координатор – Лозинський А.В. (+38 063 351 76 37). 

За інформацією наукового відділу  

Прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду