|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / News / Відбулося засідання Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ під головуванням завідувача кафедри медичного права ЛНМУ імені Данила Галицького

Відбулося засідання Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ під головуванням завідувача кафедри медичного права ЛНМУ імені Данила Галицького

E-mail Print PDF
There are no translations available.

30 січня 2018 року в конференц-залі Національної академії наук України в м. Києві відбулося чергове засідання Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики Національної асоціації адвокатів України під головуванням завідувача кафедри медичного права Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, доцента Ірини Сенюти, яка очолює Комітет. Зазначимо, що членами Комітету є також працівники згаданої кафедри: асистент Дмитро Клапатий та старший викладач Ірина Богомазова.

Під час засідання члени Комітету заслухали квартальний звіт голови Комітету про роботу за перший квартал, обговорили і затвердили план роботи на другий квартал, запланували підготовку методичних рекомендацій для адвокатів з питань медичного права.

Предметом дискусій та жвавих обговорень також були: друге спеціалізоване навчання для адвокатів, навчання з медичного права для адвокатів у Вищій школі адвокатури, робота зі студентством у царині медичного права, численні заходи просвітницького і навчального характеру, які плануються Комітетом. 

За інформацією завідувача кафедри медичного права ЛНМУ імені Данила Галицького, доцента Ірини Сенюти 

Прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it