|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького посів лідерські позиції у всеукраїнському рейтингу найкращих ВНЗ за результатами середнього бала ЗНО вступників

Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького посів лідерські позиції у всеукраїнському рейтингу найкращих ВНЗ за результатами середнього бала ЗНО вступників

Електронна адреса Друкувати PDF

Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA»  склала рейтинг закладів вищої освіти за показником середнього бала ЗНО абітурієнтів, яких у 2017 році зараховано до вишів за бюджетною формою навчання. Водночас власне дослідження на основі даних інформаційної системи «Конкурс» та порталу OSVITA.UA провів сайт Texty.org.ua.

За результатами обох досліджень, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького посідає лідерські позиції за багатьма показниками.

Так, відповідно до рейтингу ІС «Вступ.ОСВІТА.UA», займаючи четверту позицію в рейтингу за показником «Середній бал ЗНО на бюджет», наш Університет опинився на 1-му місці серед вищих навчальних закладів Львова, випередивши Львівський національний університет імені Івана Франка та НУ «Львівська політехніка».

Серед усіх вітчизняних вишів медичного та фармацевтичного спрямування ЛНМУ імені Данила Галицького посідає 2-гу позицію.

У рейтингу використано дані 2017 року, що їх інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» отримала з Єдиної державної бази з питань освіти за договором з ДП «Інфоресурс».

Рейтинг, проведений сайтом Texty.org.ua, визначався на основі балу ЗНО вступників, а результати порівнювалися з попереднім рейтингом, зробленим у 2011 році.

Згідно з цим рейтингом наша Alma Mater знаходиться на 5-му місці таблиці та займає 2-ге місце серед львівських вишів.

За результатами цього рейтингу ЛНМУ імені Данила Галицького також посідає 2-ге місце серед медичних вишів.

У зазначеному рейтингу використані показники розвитку науки — кількість публікацій та цитувань в наукометричній базі Scopus. 

Прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду