|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Стенфордський університет (Stanford University, USA) видав сертифікат про завершення дистанційного курсу навчання доцентові ЛНМУ імені Данила Галицького

Стенфордський університет (Stanford University, USA) видав сертифікат про завершення дистанційного курсу навчання доцентові ЛНМУ імені Данила Галицького

Електронна адреса Друкувати PDF

Високі професійні та освітні результати наших колег, зокрема в найкращих університетах світу, засвідчують високу якість навчання у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького на до- та післядипломному рівні, належний рівень професійної компетентності випускників та працівників і готовність до вдосконалення в межах світового освітнього простору.

Так, керівник центру біостатистики ЛНМУ імені Данила Галицького, доцент кафедри організації та управління охороною здоров’я Тарас Гутор успішно завершив дистанційний курс навчання в Стенфордському університеті (Stanford University, USA) за фаховим спрямуванням «Медична статистика».

Доцент Т. Гутор сертифікований за фахом «Організація та управління охороною здоров’я» з поглибленим викладанням блоку з медичної статистики, є членом Американської асоціації статистиків (American Statistical Association), редакційної ради з питань медико-статистичного аналізу Journal of Cancer Science & Treatment (Walnut, USA), а також консультантом національного Бюро ВООЗ в Україні. 

Довідка. Стенфордський університет, США (Stanford University, USA) займає 9-те місце за кількістю лауреатів Нобелівської премії, які пов’язані з університетом. За 2017 рік університет посів 5-те місце у світовому рейтингу вишів у галузі медицини або 2-ге місце у зведеному рейтингу вишів світу. 

Прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду