|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Кафедра українознавства ЛНМУ імені Данила Галицького організувала мовний квест «Я у місті» для іноземних студентів підготовчого відділення

Кафедра українознавства ЛНМУ імені Данила Галицького організувала мовний квест «Я у місті» для іноземних студентів підготовчого відділення

Електронна адреса Друкувати PDF

Кафедра українознавства Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького організувала дидактичну гру «Я у місті» для студентів підготовчого відділення нашого вишу.

6 лютого 2018 року студенти 1 групи разом зі своїм викладачем Оксаною Михайлівною Нагорняк узяли участь у мовному квесті, який полягав у зануренні іноземців у природнє лінгвосередовище і закріпленні теоретичних знань з лексики і граматики у діяльнісному аспекті.

У ролі завдань студентам було запропоновано продемонструвати комунікативні навички спілкування українською мовою у громадському транспорті, на вулиці, в закладах громадського харчування, а також у найпопулярніших культурних місцях та туристичних маршрутах Львова.

На думку викладачів кафедри, обрана методика є ефективною і допомагає іноземним громадянам якнайшвидше вивчити українську мову, щоб здобути фах лікаря. 

За інформацією  кафедри українознавства 

Прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду