|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Доцент ЛНМУ імені Данила Галицького розповів про психоедукацію в пастирській психіатрії під час круглого столу щодо реабілітації учасників АТО

Доцент ЛНМУ імені Данила Галицького розповів про психоедукацію в пастирській психіатрії під час круглого столу щодо реабілітації учасників АТО

Електронна адреса Друкувати PDF

7 лютого 2018 року к. мед. н., доцент кафедри психіатрії та психотерапії ФПДО Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, голова єпархіального Консультативного центру кризових станів Української православної церкви Київського патріархату, ієрей Сергій Кирилюк узяв участь у роботі круглого столу «Гуманітарні ресурси – родинам захисників України».

Зустріч було присвячено обговоренню питання реабілітації та ресоціалізації комбатантів АТО після демобілізації, а також душпастирської опіки та психологічної допомоги з погляду потреб українських військових (у тому числі і військових капеланів).

Під час заходу доцент Сергій Кирилюк виступив на тему «Психоедукація у пастирській психіатрії – наріжний камінь ментального здоров’я нації (як в умовах війни, так і миру)». У своєму виступі він, зокрема, наголосив на важливості навчальної дисципліни «Пастирське богослов’я» та її підрубрики «Пастирська психіатрія».

Участь у круглому столі взяли представники: Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, Військово-медичного клінічного центру Західного регіону, Львівського державного університету внутрішніх справ, Львівського національного університету ім. Івана Франка, СБУ, Нацгвардії тощо. Також на зустріч було запрошено атовців, членів їхніх сімей і родин вимушено переміщених із району бойових дій на Донбасі, військових капеланів та молодих учених у галузі психології і медицини, права, військової справи, військових капеланів армії США. 

За інформацією прес-служби Львівсько-Сокальської єпархії УПЦ КП

Прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду