|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Студенти стоматологічного факультету ЛНМУ імені Данила Галицького провели «Урок стоматологічного здоров’я» у львівському НВК «Садок-школа «Дзвіночок»

Студенти стоматологічного факультету ЛНМУ імені Данила Галицького провели «Урок стоматологічного здоров’я» у львівському НВК «Садок-школа «Дзвіночок»

Електронна адреса Друкувати PDF

1 лютого 2018 року студенти 7 та 13 групи V курсу стоматологічного факультету Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відвідали львівський НВК «Садок-школа «Дзвіночок». Студенти нашого Університету провели для вихованців дитсадка «Урок стоматологічного здоров’я», навчаючи їх, як правильно доглядати за зубами. Маленьким слухачам неабияк сподобалися розповіді гостей у білих халатах.

Довідка. У ЛНМУ імені Данила Галицького протягом багатьох років налагоджено співпрацю між управлінням освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради та Службою у справах дітей ЛОДА та м. Львова щодо проведення «Уроків стоматологічного здоров’я» для дітей різного віку, а також батьків, вихователів, учителів у закладах освіти м. Львова та області. Співпраця відбувається згідно з регіональною програмою стоматологічної профілактики «Дітям Львівщини – стоматологічне здоров’я», яка діє з 2007 року.

Метою такої співпраці є пропаганда здорового способу життя, а саме: стоматологічного здоров’я, підвищення рівня санітарно-освітніх знань серед дітей різного віку, а також батьків, вихователів, вчителів з одного боку та поліпшення навчально-виховної, лікувально-консультативної та педагогічної роботи з іншого.

«Уроки...» проводять лікарі-інтерни І та ІІ року навчання, лікарі-клінічні ординатори та студенти ІІ, ІІІ, ІV та V курсів стоматологічного факультету разом з науково-педагогічним складом кафедр стоматології дитячого віку, ортодонтії та терапевтичної стоматології ФПДО згідно з навчальними планами та під час виробничої практики тощо. 

За інформацією Єзерської О.В., асистента кафедри стоматології дитячого віку

Прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду