|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Співробітники кафедри невропатології та нейрохірургії ФПДО ЛНМУ імені Данила Галицького взяли участь у 8-му базовому курсі хірургічного лікування епілепсії EPODES у м. Брно (Чехія)

Співробітники кафедри невропатології та нейрохірургії ФПДО ЛНМУ імені Данила Галицького взяли участь у 8-му базовому курсі хірургічного лікування епілепсії EPODES у м. Брно (Чехія)

Електронна адреса Друкувати PDF

Для поглиблення знань та обміну досвідом співробітники кафедри невропатології та нейрохірургії ФПДО ЛНМУ імені Данила Галицького, лікар-невролог Кузьмінський А. П. і лікар-нейрохірург Щибовик Д. В. узяли активну участь у 8-му базовому курсі хірургічного лікування епілепсії EPODES, який проходив з 22 по 26 січня 2018 року в місті Брно (Чеська Республіка).

Цьогорічний курс був присвячений основній інформації про хірургію епілепсії. Програма складалася з лекцій передових науковців та презентацій клінічних випадків усіма учасниками.

Лікарі клініки неврології та нейрохірургії КМКЛШМД м. Львова, де вже тривалий час успішно лікують симптоматичну епілепсію, спричинену пухлинами, каверномами та АВМ головного мозку, доповіли про власні спостереження та взяли участь в обговоренні. Іноземні колеги відзначили високий рівень доповідей та надання хірургічної допомоги пацієнтам в умовах нейрохірургічної клініки м. Львова.

Довідка. 8th EPODES Basic – це інтерактивний курс хірургічного лікування епілепсії, передхірургічної оцінки, скальпової та внутрішньочерепної ЕЕГ, нейропсихології, нейровізуалізації та психіатричних питань хірургічних хворих до і після операції. Курси EPODES організовують за трирічними циклами. Організований як частина Європейського проекту розвитку епілептичних хірургічних програм (EPODES) під егідою та за фінансування Комісій з хірургії епілепсії та європейських справ Міжнародної протиепілептичної ліги (Commissions of Epilepsy Surgery and European Affairs of ILAE). Оргкомітет заходу очолюють Prof. Dr. Çigdem Özkara (Стамбул, Туреччина), Prof. Dr. Kristina Malmgren (Гетеборг, Швеція) та Prof. Dr. Ivan Rektor (Брно, Чехія). 

За інформацією Кузмінського А.П., асистента кафедри невропатології та нейрохірургії ФПДО 

Прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду