|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Кафедра українознавства організувала екскурсію в Музей стоматології при ЛНМУ імені Данила Галицького для іноземних студентів – майбутніх стоматологів

Кафедра українознавства організувала екскурсію в Музей стоматології при ЛНМУ імені Данила Галицького для іноземних студентів – майбутніх стоматологів

Електронна адреса Друкувати PDF

Нещодавно студенти 1 курсу англомовного відділення спеціальності «Стоматологія» на чолі зі своїм викладачем Оленою Володимирівною Дробот відвідали Музей стоматології при Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького.

Студенти з Польщі мали можливість прослухати екскурсію українською мовою: ознайомитися з обладнаними стендами, пізнати історію становлення Львівської стоматологічної школи, творчі біографії лікарів, які працювали в галузі, починаючи з XVIII ст. Неабиякий подив і зацікавлення в першокурсників викликали стоматологічні інструменти та прилади 300-річної давнини (терапевтичні, ортопедичні), механічні й механічно-електричні бормашини та стоматологічні крісла зразків кінця XIX ст. Відвідувачі не оминули увагою й ікону Святої Аполонії – заступниці стоматологів у християн західного і східного обрядів.

На думку викладачів кафедри українознавства, такі вправи з аудіювання мають сприяти якіснішому опануванню української мови іноземними студентами.

Організатори екскурсії висловлюють подяку директорові Музею стоматології – Гриновцю В. С., доцентові кафедри терапевтичної стоматології ЛНМУ імені Данила Галицького, за сприяння в проведенні заходу. 

За інформацією кафедри українознавства 

Відділ гуманітарної освіти і виховання,

прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду