|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / У Медичному коледжі ЛНМУ імені Данила Галицького відбулося відкрите практичне заняття на тему «Термінальні стани. Серцево-легенева та церебральна реанімація. Охорона праці в галузі»

У Медичному коледжі ЛНМУ імені Данила Галицького відбулося відкрите практичне заняття на тему «Термінальні стани. Серцево-легенева та церебральна реанімація. Охорона праці в галузі»

Електронна адреса Друкувати PDF

26 лютого 2018 р. у Медичному коледжі ЛНМУ імені Данила Галицького в рамках Тижня наук циклової комісії професійної та практичної підготовки № 3 (хірургічних дисциплін) відбулося відкрите практичне заняття на тему «Термінальні стани. Серцево-легенева та церебральна реанімація. Охорона праці в галузі», яке провела викладач дисципліни «Анестезіологія та реаніматологія» Пігулечко Ірина Володимирівна.

Під час проведення відкритого практичного заняття викладач застосувала інноваційні методи навчання — робота малих груп, моделювання професійних ситуацій та елементи тренінгу, використовуючи для цього манекен дорослого BLS (BASIC LIFE SUPPORT), керуючись сучасними стандартами та клінічними протоколами. З метою активізації студентів викладач користувалася мультимедійною презентацією, відеоматеріалами. Належним чином були оформлені матеріали методичного забезпечення заняття.

Викладач відвела відповідну роль для активізації опорних знань студентів, мотивації навчальної діяльності, розкриття значення теми для майбутньої професійної діяльності.

Відкрите практичне заняття відбулося на високому методичному та професійному рівні.

Якимець І.С., голова циклової комісії професійної та практичної підготовки № 3 Медичного коледжу ЛНМУ імені Данила Галицького

Прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду