|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Представники нашого Університету взяли участь у Другому спеціалізованому навчальному курсі з медичного права для адвокатів

Представники нашого Університету взяли участь у Другому спеціалізованому навчальному курсі з медичного права для адвокатів

Електронна адреса Друкувати PDF

3-4 березня 2018 р. у м. Київ відбувся перший модуль Другого спеціалізованого навчання для адвокатів з медичного права. У заході як тренери та співорганізатори взяли участь завідувач кафедри медичного права ЛНМУ імені Данила Галицького, доцент Ірина Сенюта та асистент цієї ж кафедри Христина Терешко.

Тренери розкрили питання міжнародних стандартів, законодавчого забезпечення у сфері охорони здоров'я, правового статусу пацієнтів, практики ЄСПЛ у сфері охорони здоров’я, обігу персональних (медичних) даних, правового статусу медичних працівників, а також висвітлили окремі аспекти реформування системи охорони здоров'я.

Організаторами заходу виступили Комітет медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ, Українська фундація правової допомоги, ГО «Фундація медичного права та біоетики України», Уповноважений ВРУ з прав людини за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Атмосферу заходу створили інформативна насиченість, активність учасників, палкі дискусії та обмін досвідом. Це лише перший модуль з чотирьох запланованих, участь у яких дасть можливість підготувати нову плеяду фахівців у сфері медичного права.

За інформацією кафедри медичного права ФПДО

Прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду