|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Представники Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького взяли участь у церемонії нагородження міста Львова як переможця Національного конкурсу «Молодіжна столиця України 2018 року»

Представники Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького взяли участь у церемонії нагородження міста Львова як переможця Національного конкурсу «Молодіжна столиця України 2018 року»

Електронна адреса Друкувати PDF

12 березня на запрошення Львівської міської ради представники Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького взяли участь у церемонії нагородження міста Львова як переможця Національного конкурсу «Молодіжна столиця України 2018 року», яка відбулася у Великій сесійній залі міської Ратуші.

Нагадаємо, що Міністерство молоді та спорту, Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України обрали переможця у національному конкурсі «Молодіжна столиця України». Статус молодіжної столиці, в якому перебуватиме рік, виборов Львів.

В урочистій атмосфері заступник міністра молоді та спорту Олександр Ярема вручив відзнаку міському голові Андрієві Садовому і студентському меру Олександру Николяку. Останні відтак звернулися до присутніх і закликали студентів до створення потужного молодіжного центру у Львові та подальшої праці студентства задля підтвердження звання «Молодіжна столиця України 2018 року».

Упродовж години відбувалося спілкування у формі «запитання-відповідь» представників громадських молодіжних та спортивних організацій із заступником міністра молоді та спорту Олександром Яремою. Було розглянуто питання популяризації здорового способу життя, розвитку і підтримки волонтерського руху, студентського й учнівського самоврядування, організації та фінансування молодіжних організацій та вдосконалення спортивно-масової, виховної і патріотичної роботи з молоддю.

Представники нашого Університету долучилися до участі в урочистих заходах і щиро вітали надання Львову такого почесного звання «Молодіжна столиця України 2018 року».

Володимир Гриновець , помічник проректора з науково-педагогічної роботи, доцент кафедри терапевтичної стоматології

Відділ гуманітарної освіти і виховання, 

Прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду