|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Представники нашої Alma Mater взяли участь в урочистій акції з нагоди відзначення 153-ї річниці від дня першого публічного виконання Державного гімну України

Представники нашої Alma Mater взяли участь в урочистій акції з нагоди відзначення 153-ї річниці від дня першого публічного виконання Державного гімну України

Електронна адреса Друкувати PDF

12 березня представники Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького взяли участь в урочистій акції – спільному виконанні Державного Гімну «Ще не вмерла Україна», присвяченому 153-й річниці від дня його першого публічного виконання.

На площі Ринок зазвучало багатоголосся – одночасно тисячі людей виконали Державний Гімн України. В акції, яку організувала Львівська міська рада, взяли участь понад 2000 осіб: багаточисленна молодь міста – школярі та студенти ВНЗ, мешканці Львова, міські чиновники, а також туристи. За участі вокалістів Львівського муніципального хору «Гомін» Державний Гімн України звучав особливо піднесено. Перед виконанням головної пісні країни молодь розгорнула 18-метровий український стяг, який пошили спеціально до цієї події.

Державний Гімн України є символом єдності та самобутності нашого народу, його слова закликають нас до утвердження самостійності та суверенітету України, надихають на любов і вірність своїй Батьківщині.

Студенти та викладачі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, які у цей час були вільні від занять, долучилися до цього урочистого заходу і підтримали виконання Гімну України своїми голосами.

Довідка. Уперше «Ще не вмерла Україна» було виконано 153 роки тому у Перемишлі під час першого в західній Україні Шевченківського концерту. Статус Державного Гімну пісня отримала 15 січня 1992 року, коли за неї проголосували у Верховній Раді України.

Тетяна Єщенко, завідувач кафедри українознавства

Володимир Гриновець , помічник проректора з науково-педагогічної роботи, доцент кафедри терапевтичної стоматології

Відділ гуманітарної освіти і виховання,

Прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду