|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Активісти студентського самоврядування стоматологічного факультету взяли участь у заході до Всесвітнього дня поширення інформації про аутизм «Львів у блакитному 2018»

Активісти студентського самоврядування стоматологічного факультету взяли участь у заході до Всесвітнього дня поширення інформації про аутизм «Львів у блакитному 2018»

Електронна адреса Друкувати PDF

2 квітня активісти студентського самоврядування стоматологічного факультету ЛНМУ імені Данила Галицького разом із навчально-реабілітаційним центром «Довіра» взяли участь у заході до Всесвітнього дня поширення інформації про аутизм «Львів у блакитному-2018». Перед міською Ратушею було проведено презентацію фотопроекту львівських фотографів «Рідні душі», запуск блакитних кульок у небо та низка інших заходів для того, щоб привернути увагу громадськості до даної проблеми.

Згідно зі статистикою, діагноз «аутизм» трапляється досить часто – один випадок на 100 – 160 дітей. Однак, ця цифра дуже приблизна. Частіше аутизм виявляють у хлопчиків, ніж у дівчаток (приблизно у пропорції 4:1). З кожним роком кількість осіб з аутизмом збільшується, не знаючи расових, національних чи соціальних меж.

Студенти-стоматологи ЛНМУ імені Данила Галицького закликають всіх – зустрівши «незвичну дитину», сприймати її такою, якою вона є, та допомагати соціалізуватися.

Гриньох Тереза – громадський декан стоматологічного факультету

Відділ гуманітарної освіти і виховання,

прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду