|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / У ЛНМУ імені Данила Галицького відбувся навчальний семінар з цивільного захисту

У ЛНМУ імені Данила Галицького відбувся навчальний семінар з цивільного захисту

Електронна адреса Друкувати PDF

3-4 квітня 2018 року у ЛНМУ імені Данила Галицького відповідно до наказу ректора від 13.02.2018 року № 580 було проведено навчальний семінар з цивільного захисту (ЦЗ).

У лекційній аудиторії стоматологічного медичного центру були присутні відповідальні з цивільного захисту всіх факультетів та підрозділів ЛНМУ імені Данила Галицького. Тема навчання: «Організація роботи керівного складу, керівників структурних підрозділів, комісії з питань надзвичайних станів (НС), комісії з питань евакуації, формувань персоналу та студентів при переведенні університету у режим підвищеної готовності при отриманні інформації про штормове попередження».

Із вступним словом до присутніх звернувся проректор з науково-педагогічної роботи професор Анатолій Васильович Магльований. Презентацію та навчальний тренінг із детальними роз’ясненнями провів керівник служби цивільного захисту ЛНМУ імені Данила Галицького Віталій Павлович Єфімов.

Тренування було проведене на високому методичному і практичному рівні, що дозволить студентам, викладачам та працівникам ЛНМУ імені Данила Галицького бути готовими у разі штормового попередження та при необхідності відповідно реагувати.

Володимир Гриновець, помічник проректора з науково-педагогічної роботи, доцент

Відділ гуманітарної освіти і виховання,

прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду