|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / У Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького розпочала роботу 79-та загальноуніверситетська наукова конференція студентів та молодих вчених

У Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького розпочала роботу 79-та загальноуніверситетська наукова конференція студентів та молодих вчених

Електронна адреса Друкувати PDF

25 квітня в актовій залі теоретичного корпусу нашого Університету відбулося урочисте відкриття та І пленарне засідання конференції.

Учасників конференції привітали в.о. проректора з наукової роботи, професор Андрій Наконечний, проректор з науково-педагогічної роботи, професор Анатолій Магльований, куратор СНТ професор Зоряна Масна, голова Товариства молодих вчених ЛНМУ імені Данила Галицького Назар Калинович та голова Ради СНТ нашого Університету Данило Туркевич.

З пленарними доповідями виступили:


· Олег Даниляк

НАЙСТАРІШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ НАУКОВИЙ ЧАСОПИС КРІЗЬ ПРИЗМУ СТОЛІТЬ (ДО 120-РІЧЧЯ ЗАСНУВАННЯ «ПРАЦІ НТШ. МЕДИЧНІ НАУКИ»)

· Софія Волинець

THE HUMAN GENOME PROJECT: ВЧОРА, СЬОГОДНІ ТА  В МАЙБУТНЬОМУ

На завершення пленарного засідання голова Ради СНТ ЛНМУ імені Данила Галицького Данило Туркевич ознайомив присутніх з порядком роботи конференції, після чого відповідно до програми розпочалися заплановані заходи.

У межах конференції, яка триватиме три дні (з 25 до 27 квітня), передбачається проведення секційних засідань, низки майстер-класів для студентів різних спеціальностей, воркшопів, скайп-лекцій – загалом більше півсотні різноманітних заходів. Цього року до участі в конференції зголосилося рекордне число учасників – понад 600, серед них більше 50 гостей з різних міст України та з-за кордону. Організатори подбали і про різноманітну культурну програму для учасників конференції.

А. Гриновець, прес-секретар ЛНМУ імені Данила Галицького

press@meduniv.lviv.ua