|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Працівники кафедри загальної гігієни з екологією ЛНМУ імені Данила Галицького, взяли участь у роботі Третього щорічного регіонального наукового симпозіуму в рамках концепції «Єдине здоров’я» в рамках Програми з написання наукових робіт (ПННР) у Києві

Працівники кафедри загальної гігієни з екологією ЛНМУ імені Данила Галицького, взяли участь у роботі Третього щорічного регіонального наукового симпозіуму в рамках концепції «Єдине здоров’я» в рамках Програми з написання наукових робіт (ПННР) у Києві

Електронна адреса Друкувати PDF

З 16 по 20 квітня асистенти кафедри загальної гігієни з екологією Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, співробітники лабораторії трансмісивних вірусних інфекцій НДІ епілеміології та гігієни ЛНМУ імені Данила Галицького Зарічна О.З. та Бень І.І. взяли участь у роботі Третього щорічного регіонального наукового симпозіуму в рамках концепції «Єдине здоров’я» за підтримки Програми зменшення біологічної загрози (ПЗБЗ) в Україні в рамках Програми з написання наукових робіт (ПННР), який проходив в м. Київ.

Роботи були представлені під час усних презентацій та постерних доповідей – «Вивчення поєднаних вогнищ кліщових інфекцій в різних регіонах України» (Зарічна О.З.) та «Розробка моделі прогнозу виникнення гранулоцитарного анаплазмозу людини» (Бень І.І.). Робота Бень І.І. була відібрана експертами для підготовки рукопису статті, рецензування та потенційного друкування.

Серед учасників були представники більш ніж десяти країн та 83 установ України, включаючи науково-дослідні інститути, обласні лабораторні центри, медичні вузи, медичні академії післядипломної освіти, ветеринарні та аграрні вузи та заклади охорони здоров'я. Протягом усієї зустрічі проходила паралельна сесія, що охоплювала питання клінічної медицини та громадського здоров'я, а також перший щорічний Форум з питань формування політики в рамках концепції «Єдине здоров’я», метою якого було зібрати спеціалістів, зацікавлених у питаннях державної політики, що постають у медицині, ветеринарії та науково-освітній сфері.

За інформацією кафедри загальної гігієни з екологією

http://meduniv.lviv.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1184&Itemid=355

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду