|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького відвідала делегація з університету MacEwan (м. Едмонтон, Канада)

Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького відвідала делегація з університету MacEwan (м. Едмонтон, Канада)

Електронна адреса Друкувати PDF

10 травня Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького відвідала делегація з університету MacEwan (Макювен, м. Едмонтон, Канада) у складі 20-и студентів-медиків та двох викладачів.

Зустріч відбулася за участі Студентського самоврядування нашого Університету з ініціативи викладачів кафедри латинської та іноземних мов спільно з викладачами кафедри оперативної хірургії з топографічною анатомією та викладачами кафедри нормальної анатомії ЛНМУ імені Данила Галицького.

Далі канадські студенти взяли учать у загальноуніверситетській студентській зустрічі, де мали змогу обмінятись досвідом: розповідали про методику навчання в університетах, обговорювали питання інтернатури , студентського життя та ін.

У рамках візиту колеги з Канади також відвідали музей анатомії, де ознайомилися з унікальною колекцією препаратів органів людини і тварин та іншими музейними експонатами.

За інформацією Студентського самоврядування ЛНМУ імені Данила Галицького

http://meduniv.lviv.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1184&Itemid=355

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду