|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Відбулася чергова нарада у проректора з науково-педагогічної роботи

Відбулася чергова нарада у проректора з науково-педагогічної роботи

Електронна адреса Друкувати PDF

17 травня відбулася чергова нарада у проректора з науково-педагогічної роботи, професора Магльованого Анатолія Васильовича.

На нараді були присутні члени координаційного методичного центру з виховної роботи відділу гуманітарної освіти і виховання, заступники деканів з виховної роботи на факультетах ЛНМУ імені Данила Галицького В. Гриновець, Б. Крив'як, Ю. Федоренко,М. Вісьтак, О. Новицький,В. Гриньох, Є.Лещук, директор клубу художньої самодіяльності В. Кіт, народний артист України С. Кустов, В. Когут та ін.

Відповідно до календарного плану виховної роботи відділу гуманітарної освіти і виховання на 2018 рік, затвердженого Вченою радою ЛНМУ імені Данила Галицького, було обговорено такі питання: 

  • Обговорення та ухвалення сценарію з проведення Свята випуску лікарів і провізорів.
  • Про хід виконання Плану дій щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки (лист МОН України №1/9-629 від 24.11.2017 р. щодо виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 18.10.2017 р. № 743-р).
  • Про хід виконання Плану заходів на 2017-2018 роки у зв’язку з 80-ми роковинами Великого терору – масових політичних репресій (лист МОН України від 23.11.2017 р. щодо виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 р. № 819-р.).
  • Про участь студентів у заходах з нагоди Дня пам’яті жертв політичних репресій та репресій нацменшин і заходах з відзначення Дня Героїв.
  • Про участь студентів та викладачів у інформаційно-освітніх та патріотично-виховних заходах (науково-практичні конференції, тематичні лекції, семінари, бесіди, «круглі столи») присвячених відзначенню 27-ї річниці незалежності України (Указ Президента України «Про відзначення 27-ї річниці незалежності України» від 11.04.2018 року № 99/2018).
  • Про хід виконання плану заходів з проведення кураторами груп тематичних бесід, лекції, семінарів, круглих столів на тему «Визначні постаті України».
  • Про санітарно-просвітницьку роботу серед студентів з пропаганди ЗСЖ.
  • Про хід проведення інформаційно-освітніх заходів з попередження нещасних випадків і надзвичайних ситуацій на воді у спортивно-оздоровчому таборі «Медик.
  • Різне. 

З обговорених питань прийняті відповідні рішення щодо їх подальшого виконання.

Відділ гуманітарної освіти і виховання

http://meduniv.lviv.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1184&Itemid=355

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду