|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / News / Кафедра українознавства ЛНМУ імені Данила Галицького організувала екскурсію для іноземних студентів в аптеку-музей «Під чорним орлом»

Кафедра українознавства ЛНМУ імені Данила Галицького організувала екскурсію для іноземних студентів в аптеку-музей «Під чорним орлом»

E-mail Print PDF
There are no translations available.

Студенти 2 курсу англомовного відділення – майбутні лікарі з Нігерії, Йорданії, Марокко, Гани, Еквадору, Єгипту – на чолі зі своїм викладачем Козелко Іриною Романівною оглянули експозиції Львівської аптеки-музею «Під чорним орлом».

Цей заклад є унікальним поєднанням діючої аптеки та музею, експозиція якого представлена більше ніж трьома тисячами експонатів. Студенти дізналися про історію фармації у Львові, початки якої сягають ще XIII століття: від часів, коли дружина князя Лева Даниловича Констанція заснувала при монастирі домініканців лікарню і аптеку. Студенти також ознайомилися з історією відкриття у 1735 році аптеки «Під чорним орлом» військовим фармацевтом Наторпом, про тодішні правила аптечних написів, давнє аптечне обладнання та своєрідність виготовлення ліків.

Після екскурсії студентам було запропоноване комунікативне завдання: написати твір про відвідини аптечного закладу. Такі заходи свідчать про те, що навчання української мови студентів з інших країн крізь призму історії розвитку медицини і фармації є ефективною технологією, яка дає підстави вважати наш Університет одним із найкращих у підготовці фахівців міжнародного рівня, а освітньо-виховне середовище творчим і сприятливим для розвитку особистості студента.

За інформацією кафедри українознавства

Відділ гуманітарної освіти і виховання

http://meduniv.lviv.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1184&Itemid=355

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it