|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Директор Наукової бібліотеки ЛНМУ імені Данила Галицького взяла участь у зустрічі Спадкоємного Принца Князівства Ліхтенштейн Алоїза з культурною і науковою елітою Львова

Директор Наукової бібліотеки ЛНМУ імені Данила Галицького взяла участь у зустрічі Спадкоємного Принца Князівства Ліхтенштейн Алоїза з культурною і науковою елітою Львова

Електронна адреса Друкувати PDF

7 червня з візитом на Львівщині перебували Спадкоємний Принц Князівства Ліхтенштейн Алоїз та його дружина – Принцеса Софія.

В рамках візиту відбулася їхня зустріч з керівництвом Львівської облдержадміністрації та Львівської обласної ради. Високі гості також відвідали Оперний театр, австрійську бібліотеку у Львові, Будинок вчених, родинний дім «Покрова», а також оглянули історичні місця Львова. Під час прогулянки вони ознайомилися з історичними пам’ятками міста, зокрема відвідали Вірменський кафедральний собор Успіння Пресвятої Богородиці, Латинський кафедральний собор – Митрополичу базиліку Успіння Пресвятої Діви Марії, церкву Успіння Пресвятої Богородиці, а також Гарнізанний храм Святих Апостолів Петра і Павла.

У рамках візиту відбулася також зустріч високих гостей з культурною і науковою елітою Львова, у якій взяла участь директор Наукової бібліотеки ЛНМУ імені Данила Галицького, к. іст. н. Марта Надрага.

Цей візит є першим візитом високого представника Ліхтенштейну з часу встановлення дипломатичних відносин між обома державами.

Довідка. Князівство Ліхтенштейн – мікродержава на заході Європи, що межує з Австрією на сході та Швейцарією на заході. Форма правління – конституційна монархія.

Прабабуся Спадкоємного принца Ліхтенштейну Алоїза під час Першої світової війни в 1917 році працювала в Києві медсестрою від австрійського Червоного Хреста. Про це розповів Президент Петро Порошенко під час прес-конференції. Президент Порошенко назвав символічним той факт, що дружина Принца Алоїза – Принцеса Софія, як очільниця Червоного Хреста Ліхтенштейну, нині долучена до надання гуманітарної допомоги Україні.

А. Гриновець, прес-секретар ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду