|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Працівники кафедри анестезіології та інтенсивної терапії ФПДО Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького взяли участь у Європейському конгресі анестезіологів (Euroanaesthesia 2018) у м. Копенгаген (Данія)

Працівники кафедри анестезіології та інтенсивної терапії ФПДО Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького взяли участь у Європейському конгресі анестезіологів (Euroanaesthesia 2018) у м. Копенгаген (Данія)

Електронна адреса Друкувати PDF

З 2 по 4 червня 2018 року у м. Копенгаген (Данія) відбувся Європейський конгрес анестезіологів (Euroanaesthesia 2018). Конгрес проводиться щорічно в різних куточках Європи та є однією з найтоповіших наукових подій світу. Цьогоріч його учасниками стали близько 5,5 тис анестезіологів та відомі вчені в галузі анестезіології з усіх континентів.

У заході взяли участь працівники кафедри анестезіології та інтенсивної терапії факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького проф. Підгірний Я.М., проф. Фесенко В.С., проф. Фесенко У.А., доц. Філик О.В. та доц. Матолінець Н.В.

Відкриття Конгресу традиційно розпочалося лекцією Sir Robert Macintosh на тему «Anaesthesia in the 21st century – from the IV doctor to the intensivist-anaesthesiologist», у якй було підсумовано глобальні зміни, що відбуваються в сучасній науці та мають на меті об’єднати знання та вміння для порятунку критично хворого пацієнта на різних етапах надання йому допомоги лікарем анестезіологом (у відділенні інтенсивної терапії та операційній).

Робота Конгресу охоплювала понад 18 напрямків анестезіології, інтенсивної терапії та екстреної медичної допомоги, включала численні постерні секції, багату виставку медичної техніки а також відображення системи постійного післядипломного професійного вдосконалення з анестезіології та інтенсивної терапії у вищих медичних навчальних закладах усіх європейських держав.

Кафедра анестезіології та інтенсивної терапії на Euroanaesthesia 2018 представила 5 постерних доповідей (проф. Фесенко В.С., проф. Фесенко У.А., доц. Філик О.В.).

Завідувач кафедри проф. Підгірний Я.М. під час роботи Конгресу Euroanaesthesia 2018 в національному містечку (National Village Euroanaesthesia 2018) окреслив роль та місце післядипломної освіти уЛьвівському національному медичному університетіімені Данила Галицького, зокрема на кафедрі анестезіології та інтенсивної терапії в контексті сучасної піраміди постійного післядипломного професійного вдосконалення. Було зроблено акцент на формуванні у здобувачів освіти професійних компетентностей, використанні симуляційних методик у навчанні та набутті навиків клінічної роботи під час первинної спеціалізації (інтернатури) та факультативного післядипломного навчання лікарів. Відповідно до загальноприйнятої моделі-піраміди постійного професійного вдосконалення лікарів її вершиною (метою) є не лише набуття певних знань та навичок, але і забезпечення надання високоякісної індивідуалізованої медичної допомоги та збереження і покращення рівня здоров’я як окремого пацієнта, так і рівня здоров’я суспільства. А це можливо лише при глибокому осмисленні лікарем проблеми що вивчається, використанні викладачами сучасних педагогічних методик, залученні здобувачів освіти до активного навчання, навчанні комплексно та багаторівнево бачити проблему (клінічну ситуацію), практичній орієнтованості та інтерактивності занять, проведенні майстер-класів.

Філик О.В. , доцент кафедри анестезіології та інтенсивної терапії ФПДО

http://meduniv.lviv.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1184&Itemid=355

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду