|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Асистент кафедри невропатології та нейрохірургії ФПДО пройшов стажування у Центрі Епілепсії Данії

Асистент кафедри невропатології та нейрохірургії ФПДО пройшов стажування у Центрі Епілепсії Данії

Електронна адреса Друкувати PDF

З лютого по квітень 2018 року асистент кафедри невропатології та нейрохірургії ФПДО Кузьмінський Андрій Павлович проходив науково-практичне стажування у відділенні нейрофізіології Лікарні епілепсії Філадельфія – Центр Епілепсії Данії під керівництвом професора Sándor Beniczky за підтримки Європейської академії неврології.

Протягом перебування лікар Кузьмінський А.П. мав доступ до елекроенцефалографічних досліджень (стандартне ЕЕГ, ЕЕГ сну, довготривале відео-ЕЕГ спостереження у блоках моніторингу епілепсії) та різноманітної тематичної літератури. Брав активну участь у роботі відділення, самостійно проаналізував 150 анонімних енцефалограм та спільно з нейрофізіологами (Jørgen Alving, Elena Gardella, Pirgit Meritam Larsen) описав близько 300 ЕЕГ дітей та дорослих, познайомився з роботою мультидисциплінарної команди.

За період стажування вдалося відвідати Щорічну весняну зустріч епілептичного товариства Данії, де темою була «Канабідіол та епілепсія».

Із заключним звітом можна ознайомитися на офіційному сайті Європейської академії неврології : https://www.eanpages.org/2018/06/01/clinical-fellowship-reports/

За інформацією кафедри невропатології та нейрохірургії ФПДО

http://meduniv.lviv.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1184&Itemid=355

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду