|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Відбулося засідання Вченої ради Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького

Відбулося засідання Вченої ради Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького

Електронна адреса Друкувати PDF

21 червня у конференц-залі Стоматологічного медичного центру Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відбулося засідання Вченої ради Університету.

Розпочав засідання голова Вченої ради, ректор ЛНМУ імені Данила Галицького, академік НАМН України, заслужений працівник ВШ України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, доктор фармацевтичних наук, професор Зіменковський Борис Семенович.

На початку засідання ректор ЛНМУ імені Данила Галицького, професор Зіменковський Б.С. вручив грамоти з нагоди Дня медичного працівника працівникам Університету:

 • завідувачу кафедри неврології, д. мед. н., проф. Негрич Тетяні Іванівні – грамота Львівської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток медичної галузі, активну громадську позицію та з нагоди Дня медичного працівника;
 • асистенту кафедри онкології і радіології Сліпецькому Роману Ростиславовичу – грамота Львівської обласної ради за вагомий внесок у сферу охорони здоров’я, сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі та з нагоди Дня медичного працівника
 • д. мед. н., проф. Орлу Юрію Глібовичу – подяка Міського голови м. Львова За сумлінну працю, високий професіоналізм, вірність професійній клятві й охорону людського життя та з нагоди Дня медичного працівника;
 • декану по роботі з іноземними студентами, к. мед. н., доц. Вариводі Євгену Степановичу – грамота за багаторічну і сумлінну працю в Університеті, активну участь у вихованні молоді, плідну та якісну роботу з іноземними студентами та з нагоди 60-річчя.

Голова Вченої ради, ректор ЛНМУ імені Данила Галицького, академік НАМН України, професор Зіменковський Б.С. також вручив атестати професора:

 • Єлісєєвій Ользі Петрівні – професору кафедри гістології, цитології та ембріології
 • Сизон Орисі Орестівні – професору кафедри дерматології, венерології.

Відтак відповідно до порядку денного зі звітами виступили голови державних екзаменаційних комісій: 

 • Медичний факультет № 1, спеціальність «лікувальна справа» – проф. Андрющенко В.П.;
 • Медичний факультет № 2, спеціальність «лікувальна справа» – проф. Скляров Є.Я.;
 • Медичний факультет № 2, спеціальність «педіатрія» – проф. Добрянський Д.О.;
 • Стоматологічний факультет, спеціальність «стоматологія» – проф. Макєєв В.Ф.;
 • Фармацевтичний факультет, спеціальність «фармація» – проф. Лесик Р.Б. 

Щодо рекомендації випускників Університету 2017-2018 академічного року на наукову роботу доповіли голови факультетських Вчених рад: 

 • Медичний факультет № 1 – декан, доц. Дибас Б.В.;
 • Медичний факультет № 2 – декан, проф. Надрага О.Б .;
 • Стоматологічний факультет – декан, проф. Огоновський Р.З.;
 • Фармацевтичний факультет – декан, доц. Роговик В.Й. 

Під час засідання Вченої ради Університету відповідно до порядку денного розглядалися питання обрання на посади науково-педагогічних працівників та присвоєння вчених звань працівникам Університету.

Вченою радою було також розглянуто та ухвалено низку інформаційних матеріалів. Зокрема, було рекомендовано до друку монографію та навчальний посібник, внесено часткові зміни до складу Вченої ради.

Вчена рада затвердила витяг з протоколу засідання Вченої ради факультету післядипломної освіти з обрання на вакантну посаду декана факультету Січкоріза О.Є. та витяг з протоколу засідання Вченої ради медичного факультету № 2 з обрання на вакантну посаду декана факультету Надрагу О.Б.

Вчена рада також розглянула подяку Навчально-методичного центру освіти м. Львова деканові стоматологічного факультету проф. Р .З. Огоновському та декану по роботі з іноземними студентами доц. Є.С. Вариводі; завідувачам кафедр: стоматології дитячого віку доц. О.В. Колесніченку та ортодонтії доц. Чухрай Н.Л.; професорсько-викладацькому складу кафедр, студентам стоматологічного факультету, іноземним студентам української та англомовної форми навчання Університету, а також керівнику регіональної програми «Дітям Львівщини – стоматологічне здоров’я» ас. Єзерській О.В.

Про зміни у Правилах прийому студентів до ЛНМУ імені Данила Галицького у 2018 р. доповів відповідальний секретар приймальної комісії, доц. Кузик А.С.

На завершення засідання Вченої ради ректор Університету, академік НАМН України, професор Борис Семенович Зіменковський запросив усіх членів Вченої ради на Урочисте засідання Вченої ради Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, присвячене випуску лікарів та провізорів, яке відбудеться завтра, 22 червня 2018 р. о 10.00 год.

А. Гриновець, прес- секретар ЛНМУ імені Данила Галицького

http://meduniv.lviv.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1184&Itemid=355

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду