|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / News / Працівники Наукової бібліотеки ЛНМУ імені Данила Галицького отримали відзнаку за участь у конкурсі від ГО «Вікімедіа Україна»

Працівники Наукової бібліотеки ЛНМУ імені Данила Галицького отримали відзнаку за участь у конкурсі від ГО «Вікімедіа Україна»

E-mail Print PDF
There are no translations available.

Пам’ятними сувенірами та подякою нагороджено працівників Наукової бібліотеки нашого Університету, які нещодавно долучися до участі у конкурсі «Культурна спадщина та видатні постаті краю». Конкурс проходив в україномовному розділі онлайн-енциклопедії «Вікіпедія» за ініціативи ГО «Вікімедіа Україна» та Молодіжної секції Української бібліотечної асоціації.

Серед учасників змагання були працівники та користувачі бібліотек України, усього 45 бібліотек різних міст, сіл та селищ України, які за такий короткий відрізок часу створили або доповнили 288 статей енциклопедії.

Для бібліотекарів ЛНМУ імені Данила Галицького це була чудова можливість застосувати набуті навички з редагування та наповнення Вікіпедії після неодноразової участі у практичних семінарах та форумах. Щоб написати якісну та цілісну статтю, було відібрано найкращі авторитетні фахові джерела з бібліотечного фонду та здійснено пошук ілюстративного контенту без порушення норм та правил онлайн-енциклопедії. На конкурс було створено дві публікації, які тематично пов’язані з історією розвитку медицини у Львові. Ґрунтовно доповнено статтю «Софія Парфанович» (редактор бібліотекар І категорії Лаврик Г. В.), адже цьогоріч минає 120 років від дня народження лікарки-гінеколога за фахом, української письменниці, громадської діячки. А енциклопедичну статтю про перше українське науково-медичне періодичне видання «Лікарський збірник» (редактор заступник директора Метельська Л. С.) створено вперше.

Довідка. «Культурна спадщина та видатні постаті краю»: мета – сприяти поширенню знань про культурну спадщину, про видатних постатей та уродженців краю завдяки використанню онлайн-ресурсів Вікіпедії, розповсюдити інформацію про ресурси Вікіпедії серед користувачів бібліотеки, показати важливість знань, що накопичуються і зберігаються в бібліотеці у вигляді друкованих джерел інформації, їх вплив на формування контенту онлайн-ресурсів, навчання бібліотекарів та відвідувачів бібліотек редагуванню Вікіпедії.

За інформацією Наукової бібліотеки ЛНМУ імені Данила Галицького

http://meduniv.lviv.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1184&Itemid=355

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it