|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Представники ЛНМУ імені Данила Галицького взяли участь у ХVIII Міжнародному конгресі молодих науковців у галузі медицини «International Congress of Young Medical Scientists» у м. Познань (Польща)

Представники ЛНМУ імені Данила Галицького взяли участь у ХVIII Міжнародному конгресі молодих науковців у галузі медицини «International Congress of Young Medical Scientists» у м. Познань (Польща)

Електронна адреса Друкувати PDF

З 14 по 16 червня 2018 року в польському місті Познань на базі Медичного університету імені Кароля Марцінковського проходив ХVIII Міжнародний конгрес молодих науковців у галузі медицини («International Congress of Young Medical Scientists»).

На даному конгресі свої роботи презентували двоє представників нашого Університету, а саме аспірант кафедри оториноларингології Тинітовська Оксана та студентка ІІ курсу фармацевтичного факультету Побережник Катерина.

Протягом двох днів учасники конгресу, серед яких були не тільки студенти, але й дипломовані молоді вчені, мали змогу представити свої наукові досягнення на 15 секціях з профілюючих медичних дисциплін, а також плідно провести час у товариській атмосфері. Програма конгресу була дуже різноманітною – пленарні засідання, стендові доповіді, майстер-класи, зустрічі з експертами у вузьких галузях медицини та фармації, а також насичена культурна програма з відвідуванням визначних пам’яток Польщі.

За інформацією сектору міжнародного співробітництва наукового відділу

http://meduniv.lviv.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1184&Itemid=355

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду