|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Представники ЛНМУ імені Данила Галицького взяли участь у міжнародному конгресі EuroPerio 9 у місті Амстердам (Нідерланди)

Представники ЛНМУ імені Данила Галицького взяли участь у міжнародному конгресі EuroPerio 9 у місті Амстердам (Нідерланди)

Електронна адреса Друкувати PDF

З 20 по 23 червня 2018 року в столиці Нідерландів – м. Амстердам проходив міжнародний конгрес EuroPerio 9.

Участь у конгресі взяли представники кафедр терапевтичної стоматології (к. мед. н., доцент Петришин О.А., к. мед. н., асистент Бариляк А.Я.) та ортопедичної стоматології (к. мед. н., доцент Угрин М.М., аспірант Готь Софія), які представили свої Е-постерні доповіді та отримали відповідні сертифікати.

Упродовж чотирьох днів близько 10000 делегатів із 111 країн мали змогу ознайомитися з результатами впроваджень новітніх технологій у клінічну практику.

Насичена та різноманітна наукова програма налічувала понад 120 доповідачів з усього світу, які є майстрами в галузі пародонтології та імплантології. У програмі конгресу були нові заходи, зокрем мотиваційні виступи у стилі TED випускників програми аспірантів EFP, дебати та, вперше на EuroPerio, – жива хірургічна операція, і, звичайно ж, 3D-сесії.

Провідними світовими експертами були представлені та обговорені останні найважливіші дослідження в пародонтології та імплантології.

Учасники конгресу EuroPerio 9 також оглянули визначні історичні пам’ятки Амстердаму та його околиць.

Петришин О.А., доцент кафедри терапевтичної стоматології, к. мед. н.

http://meduniv.lviv.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1184&Itemid=355

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду