|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Бібліотека ЛНМУ імені Данила Галицького стала учасником фестивалю “Ніч у Львові”

Бібліотека ЛНМУ імені Данила Галицького стала учасником фестивалю “Ніч у Львові”

Електронна адреса Друкувати PDF

13 липня 2018 року в межах фестивалю «Ніч у Львові» в бібліотеці ЛНМУ імені Данила Галицького було проведено дві кураторські екскурсії виставкою плакатів «Дивися. Знайомся. Пишайся!».

Експозиція плакатів організована спільно з ГО “КонтрФорс” на підтримку інформаційного проекту “Гордість міста” і представляє 6 відомих львів’ян, котрі прославили наше місто у різних галузях – медицині, архітектурі, математиці, археології та ін.

Кураторська екскурсія була ініційована та проведена Президентом ГО “КонтрФорс” магістром мистецтвознавства Анною Коржевою за участі інших учасників громадської організації.

Продовженням кураторської екскурсії стало знайомство з палацом Бадені, в якому нині функціонує бібліотека нашого навчального закладу. Гідом для відвідувачів стала бібліотекар І категорії Ганна Лаврик, яка розповіла про історію самого будинку та створення в ньому бібліотеки.

Учасники екскурсій з особливим зацікавленням оглядали приміщення бібліотеки. На завершення наші відвідувачі мали можливість взяти участь у невеликій вікторині і отримати в подарунок поштівку із зображенням когось з особистостей, представлених на плакатах.

За інформацією Наукової бібліотеки ЛНМУ імені Данила Галицького

Матеріал про подію на сайті бібліотеки:

http://medlib.lviv.pro/biblioteka-stala-uchasnikom-festivalyu-nich-u-lvovi