|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Міжнародне науково-педагогічне стажування в Республіці Польща

Міжнародне науково-педагогічне стажування в Республіці Польща

Електронна адреса Друкувати PDF

На адресу ректора Університету академіка НАМН України, професора Б.С. Зіменковського надійшов лист із наступною пропозицією. ТОВ «Європейська ліга професійного розвитку» разом з Економічним Університетом у Кракові та малопольською школою державного управління м. Краків організовує міжнародне-науково-педагогічне стажування із одночасною участю у міжнародній науково-практичній конференції для педагогічних та науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів І – IV рівнів акредитації, незалежно від форм власності та підпорядкування,  на базі Економічного Університету у місті Кракові, Польща за темою: «Нові та інноваційні методи викладання»

Метою стажування є підвищення рівня теоретичної і практичної підготовки  аспірантів, докторантів, наукових та науково-педагогічних працівників. Опанування новітніми унікальними методами, набуття досвіду провадження науково-дослідної та викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів.

Програма стажувань складається з трьох модулів, які передбачають як дистанційні онлайн-курси, так й індивідуальну роботу.

Подача заявок на участь у стажуванні – до 5 вересня 2018р.

Детальна інформація щодо участі та вартості стажування  за тел. +380730332797 або на сайті http://elpd.com.ua/stazhuvannya//

За інформацією навчального відділу