|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / НОВІ ВИДАННЯ: Посібник «Сучасні методологічні засади виховання особистості лікаря та провізора у вищих навчальних закладах»

НОВІ ВИДАННЯ: Посібник «Сучасні методологічні засади виховання особистості лікаря та провізора у вищих навчальних закладах»

Електронна адреса Друкувати PDF

Нещодавно у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького побачив світ посібник «Сучасні методологічні засади виховання особистості лікаря та провізора у вищих навчальних закладах».

Видання вийшло з друку за загальною редакцією ректора Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, академіка НАМН України, д. фарм. н., професора Зіменковського Б.С.

До авторського колективу увійшли: проректор з науково-педагогічної роботи, д. біол. н., професор Магльований А.В.; д. техн. н., професор Вісьтак М.В.; к. мед. н., доцент Гриновець В.С.; к. філол. н., доцент Черкес Н.Д.; к. мед. н., ас. каф. дерматології, венерології Дісковський І.С.; вчений секретар Університету Ягело С.П.

У посібнику розглядаються організаційно-педагогічні та методичні аспекти системи національно-громадянського та патріотично-усвідомленого виховання студентів в умовах входження України в загальноєвропейский історико-культорологічний та економічний простір. З урахуванням положень проекту «Концепції громадянського виховання особистості в умовах розвитку української державності» висвітлюється сутність та особливості формування національної самосвідомості та світогляду, моральної, релігійної, естетичної, правової, екологічної та фізичної культури майбутніх лікарів, провізорів, медсестер. Корисним додатком є «Положення про куратора академічної групи», інформація про пам'ятні дати української історії, довідки про визначних діячів світової культури та перелік нормативних документів, які є базовими для виховного процесу в Україні.

Видання посібника ухвалено і рекомендовано до друку Вченою радою Львівського національного медичного унівеситету імені Данила Галицького і буде корисним для викладачів та кураторів вищих навчальних закладів III-ІV рівня акредитації, а також усіх зацікавлених.

За інформацією відділу гуманітарної освіти і виховання

А ндріана Гриновець, прес-секретар ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду