|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Аспірант кафедри онкології і радіології ЛНМУ імені Данила Галицького став національним представником України в European Society of Surgical Oncology Young Surgeons and Alumni Club

Аспірант кафедри онкології і радіології ЛНМУ імені Данила Галицького став національним представником України в European Society of Surgical Oncology Young Surgeons and Alumni Club

Електронна адреса Друкувати PDF

  

Аспірант кафедри онкології і радіології ФПДО Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Маркіян Фецич став національним представником України в European Society of Surgical Oncology Young Surgeons and Alumni Club (EYSAC).

European Society of Surgical Oncology (ESSO, Європейська спілка хірургів онкологів) була заснована у 1981 році з метою підтримки хірургів онкологів, як в науковому, так і в практичному аспекті для покращення результатів лікування пацієнтів з онкопатологією. У 2010 році в структурі ESSO з’явився EYSAC – Young Surgeons and Alumni Club (Клуб молодих хірургів). Його метою є допомога молодим хірургам відігравати активну роль у розвитку онкохірургії. Завдяки появі з 2018 року в EYSAC нашого національного представника молоді хірурги з України зможуть отримувати найсвіжішу інформацію про навчальні заходи у Європі та світі, брати участь у конференціях, заходах та стажуваннях за кордоном, створювати нові тісні контакти з колегами з інших країн і таким чином розвиватись та інтегрувати українську онкологію у європейський простір.

У найближчих планах Маркіяна Фецича – дружній візит до Польщі та стажування команди EYSAC-Україна у польських колег, а також участь та презентація результатів наукової роботи кафедри на двох масштабних наукових конгресах: 9-11 вересня на 11-му міжнародному воркшопі Peritoneal surface malignancy в Парижі та 10-12 жовтня на 38-му конгресі Європейської спілки хірургів онкологів ESSO в Будапешті.

Слідкувати за свіжими новинами у світі онкохірургії можна на сторінці EYSAC Ukraine у фейсбуці:

www.facebook.com/EYSAC.Ukraine

За інформацією кафедри онкології і радіології ФПДО

http://meduniv.lviv.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1184&Itemid=355

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду