|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Наукова бібліотека ЛНМУ імені Данила Галицького запрошує на Дні європейської спадщини у Львові

Наукова бібліотека ЛНМУ імені Данила Галицького запрошує на Дні європейської спадщини у Львові

Електронна адреса Друкувати PDF

7−9 вересня 2018 р. у Львові пройдуть Дні європейської спадщини під загальною темою – «Від ремесел до професій: спадок тих, хто творить Львів». Особливу увагу цього року сконцентровано на конкретних людях, малознаних та забутих іменах, історіях професійних об’єднань.

Наукова бібліотека ЛНМУ імені Данила Галицького вперше долучається до святкування Днів європейської спадщини та запрошує 8 вересня о 16.00 до читального залу (вул. Січових Стрільців, 6) на лекцію «Луція Фрей: лікар, науковець, львів’янка». Про талановиту дослідницю-невролога, складну історичну канву її життя та «синдром Фрей» розповість канд. мед. наук, доцент кафедри неврології ЛНМУ імені Данила Галицького Ю. О. Матвієнко.

Задля побудови повнішої картини біографії Луції Фрей можна стати учасниками екскурсії «Луція Фрей – доля людини на фоні історії міста», яку проведе керівник музею «Слідами галицьких євреїв» Ольга Лідовська. Початок екскурсії о 17.00.

Довідка. Дні європейської спадшини (ДЄС) проходять щороку у вересні з 1991 року з ініціативи Ради Європи. У ці дні в країнах, які приєдналися до Європейської культурної конвенції, маловідомі закриті споруди відчиняють свої двері для відвідувачів, щоб розповісти про таємниці, приховані за їхніми фасадами. Дні покликані привернути увагу до культурної спадщини та її ролі у розвитку сучасного суспільства.

Повна програма заходів у Львові доступна для перегляду за посиланням: http://bit.ly/2MUAt8A.

За інформацією Наукової бібліотеки ЛНМУ імені Данила Галицького

http://meduniv.lviv.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1184&Itemid=355

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду