|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького долучиться до проведення екологічної акції «Міжнародний день чистих берегів»

Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького долучиться до проведення екологічної акції «Міжнародний день чистих берегів»

Електронна адреса Друкувати PDF

За повідомленням Міністерства освіти і науки України, 15 вересня 2018 року відбудеться екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів» (International Clean Beach Day). Акція проводиться за підтримки Європейського Союзу та інших міжнародних організацій кожен рік у 3-ті вихідні вересня, і проходить по всьому світу. Зокрема, цього дня проводяться акції на узбережжях річок, морів та океанів, з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів.

Регіональний проект ЄС «Водна ініціатива плюс» (ЕUWI+) спільно з Держводагентством створено відеоролик « Я прибрав. Черга за тобою» ( www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=XS5kfc20cEs&app=desktop ), головний меседж якого – звернення до екологічної свідомості нашого суспільства щодо бережливого ставлення до берегів річок України.

Відеоролик розміщено на головній сторінці веб-сайту Держводагентства ( www.davr.gov.ua), сторінці Агентства у соціальній мережі Facebook ( www.facebook.com/davr.gov.ua ) тa YouTube

( https://www.voutube.com/watch?feature:=voutu.be&v=XS5kfc20cEs&app=desktop ).

Відділ гуманітарної освіти і виховання просить викладачів та кураторів академічних груп, представників органів студентського самоврядування, первинних профспілкових організацій, громадських організацій, що діють у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького, сприяти інформуванню про екологічну акцію «Міжнародний день чистих берегів» та участі в ній усіх охочих.

Відділ гуманітарної освіти і виховання,

http://meduniv.lviv.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1184&Itemid=355

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду