|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / ОГОЛОШЕННЯ: Заходи 25-го Форуму видавців та Бібліотечного форуму у Науковій бібліотеці ЛНМУ імені Данила Галицького

ОГОЛОШЕННЯ: Заходи 25-го Форуму видавців та Бібліотечного форуму у Науковій бібліотеці ЛНМУ імені Данила Галицького

Електронна адреса Друкувати PDF

 

Упродовж 19-22 вересня 2018 р., у межах 25-го Міжнародного Форуму видавців, у загальному читальному залі Наукової бібліотеки ЛНМУ імені Данила Галицького (вул. Січових Стрільців, 6) заплановано низку заходів.

За доброю традицією бібліотека стає незмінною локацією і для засідань секцій, які відбудуться в рамках 9-го Львівського міжнародного бібліотечного форуму.

Модератор заходів: директор Наукової бібліотеки ЛНМУ імені Данила Галицького, канд. іст. наук М. С. Надрага.

Пропонуємо ознайомитися з переліком зустрічей та заохочуємо стати їх учасниками:

19 вересня 2018 р.

14.30.-15.15.

Презентація проекту «Медична інформаційна система «Доктор Елекс», за участі його координатора І. Березовської.

20 вересня 2018 р.

15.00-15.45

Запрошуємо до спілкування з авторитетними гістологами України, зокрема завідувачем кафедри гістології та ембріології ЛНМУ імені Данила галицького, професором  О. Д. Луциком. Авторська зустріч відбудеться у рамках презентації нового підручника «Гістологія. Цитологія. Ембріологія», який вийшов друком цього року у видавництві «Нова Книга».

16.00-18.00

Доповідь «USMLE та IFOM як інструменти оцінювання якості вищої медичної освіти і клінічної компетенції фахівців». За участю представників видавництва «Нова Книга» – Георгієв В. В. та Лозович Ю. В.

21 вересня 2018 р.

12.00-13.30

Презентація книжки спогадів і поезій «Через терни до зірок» член-кор. НАН України, проф. Б. П. Мацелюха. У межах презентації відбудеться зустріч із випускниками 1959 року нашої Alma Mater.

13.30.-14.30

Презентація навчальних посібників з дисципліни «Дерматологія. Венерологія» за участі автора – завідувача кафедри дерматології, венерології ЛНМУ імені Данила Галицького, проф. О. О. Сизон.

15.00-16.30

Презентація книг за участі автора, канд. юридичних наук, завідувача кафедри медичного права ФПДО ЛНМУ імені Данила Галицького І. Я. Сенюти. Також відбудеться експертна бесіда на тему «Правова медицина в Україні: to be or not to be».

22 вересня 2018 р.

10.00-12.00

IX Львівський міжнародний бібліотечний форум «Бібліотек@ – творимо свободу». Відбудеться засідання Секції працівників медичних бібліотек Української бібліотечної асоціації.

За інформацією Наукової бібліотеки ЛНМУ імені Данила Галицького

http://meduniv.lviv.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1184&Itemid=355

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду