|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Представники кафедри онкології і радіології ЛНМУ імені Данила Галицького взяли участь у міжнародному конгресі PSOGI (The Peritoneal Surface Oncology Group International) у Парижі (Франція)

Представники кафедри онкології і радіології ЛНМУ імені Данила Галицького взяли участь у міжнародному конгресі PSOGI (The Peritoneal Surface Oncology Group International) у Парижі (Франція)

Електронна адреса Друкувати PDF

З 9 по 11 вересня в Парижі (Франція) відбувся міжнародний конгрес PSOGI (The Peritoneal Surface Oncology Group International) http://www.psogi.com, присвячений питанням діагностики та лікування злоякісних новоутворів черевної порожнини. Участь в заході взяли близько 800 хірургів з різних куточків Америки, Європи, Азії та Австралії.

Учасниками конгресу стали представники кафедри онкології і радіології ЛНМУ імені Данила Галицького – доцент Ярема Роман Романович та асистент Фецич Маркіян Тарасович, які представили результати своєї наукової роботи, присвяченої лікуванню метастатичного раку шлунка та яйників.

Упродовж трьох днів відбувалися жваві обговорення результатів міжнародних трайлів, що досліджують ефективність циторедуктивної хірургії та НІРЕС (Hyperthermic Intraperitoneal Chemotherapy – Гіпертермічної внутрішньочеревної хіміотерапії) у лікуванні метастатичного колоректального раку, раку шлунка, яйників, псевдоміксоми та перитонеальної мезотеліоми.

Результати останніх досліджень показують суттєвий прогрес у лікуванні згаданої патології, що забезпечує продовження тривалості та покращення якості життя пацієнтів з онкопатологією.

Ознайомитись з матеріалами конгресу можна тут:

https://www.degruyter.com/view/j/pp.2018.3.issue-s1/issue-files/pp.2018.3.issue-s1.xml

За інформацією кафедри онкології і радіології ФПДО

http://meduniv.lviv.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1184&Itemid=355

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду