|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Науковці та наукові установи мають змогу отримати додаткове фінансування з міського бюджету

Науковці та наукові установи мають змогу отримати додаткове фінансування з міського бюджету

Електронна адреса Друкувати PDF

Розпочинається прийом заявок на участь у програмі «Львів науковий», завдяки якій місто виділяє 500 тис. грн. з бюджету для підтримки розвитку науки. Із них 250 тис. грн. – на премії талановитим ученим та ще 250 тис. грн. – на дофінансування міських наукових конференцій. Про це сьогодні, 2 жовтня, під час брифінгу повідомив директор ЛКП «Львівське конференц-бюро» Андрій Павлів. За його словами, програма «Львів науковий» була започаткована ще у 2016 році. Минулоріч 10 львівських науковців отримали премії у розмірі 25 тис. грн, а також було дофінансовано 11 конференцій, форумів та симпозіумів на суму від 20 до 25 тис. грн.

Як зазначив Андрій Павлів, цьогоріч завдяки рекомендаціям членів Керівної ради і учасників програми критерії відбору переможців змін ено . У межах конкурс у на дофінансування науков і заход и оцінюватимуться за статусом, кількістю учасників, рівнем дофінансування та за тим, чи подія стосується міжнародних асоціацій. Талановитих науковців оцінюватимуть за індексом Гірша, за кількістю наукових робіт та статей, а також за сумарним середнім коефіцієнтом впливовості видань .

Заявки на фінансування соціально-наукових проектів у межах конкурсу можуть подавати вищі навчальні заклади, науково-дослідні установи та безпосередньо вчені, які планують проводити свій захід у Львові у 2019 році, та які не мають комерційної мети.

У конкурсі на отримання премії для талановитих науковців можуть брати участь вчені, які займалися науковою діяльністю у Львові (основне місце праці) впродовж останніх трьох років (з 2016 до 2018 року, включно з моментом подання заявки). Як і минулого року, премії Львівської міської ради отримають не менше 5 молодих науковців (до 40 років).

Заявки на отримання премії повинні подати вчені особисто, або ж надіслати їх поштою на адресу: площа Ринок, 1, офіс 416.

Прийом заявок триває до 24 листопада 2018 року.

При визначенні переможців оцінюється наукова діяльність вчених за 2017 рік. Також для участі заявники обов’язково мають створити профіль дослідника в Google Scholar.

Після завершення терміну подачі документів Керівна Рада програми розглядає заявки та визначає переможців за такими критеріями: індекси Гірша заявника за Scopus та Google Scholar, кількість наукових робіт, статей, опублікованих заявником у 2017 році (з вказаним місцем праці заявника у Львові) та сумарний середній коефіцієнт впливовості (імпакт-фактор) видань, у яких публікувався заявник у 2017 році.

Детальніше з положеннями програми та критеріями відбору учасників можна ознайомитися в Ухвалі сесії Львівської міської ради № 3861 від 20.09.2018 «Про затвердження Програми „Львів науковий“ на 2018−2019 роки» та за https://drive.google.com/file/d/1V33Ab39XPioWcVynDlilrzj5hS-xadOD/view

Додаткову інформацію можна отримати в ЛКП «Львівське конференц-бюро» за тел. 254−60−99, або написавши електронного листа на е-скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , контактна особа – Петро Гошовський.

Більше ТУТ: https://city-adm.lviv.ua/news/science-and-health/science/255997-naukovtsi-ta-naukovi-ustanovy-maiut-zmohu-otrymaty-dodatkove-finansuvannia-z-miskoho-biudzhetu

http://meduniv.lviv.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1184&Itemid=355

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду