|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Кафедра невропатології і нейрохірургії ФПДО провела навчально-освітній семінар «Сучасні методи лікування нейрохірургічних захворювань» за участю американських лікарів

Кафедра невропатології і нейрохірургії ФПДО провела навчально-освітній семінар «Сучасні методи лікування нейрохірургічних захворювань» за участю американських лікарів

Електронна адреса Друкувати PDF

3 жовтня кафедра невропатології і нейрохірургії ФПДО ЛНМУ імені Данила Галицького спільно з організацією Razom for Ukraine за підтримки департаменту охорони здоров'я ЛОДА провели навчально-освітній семінар «Сучасні методи лікування нейрохірургічних захворювань». Під час семінару американські лікарі прочитали лекції для неврологів та нейрохірургів Львівщини, а також студентів ЛНМУ імені Данила Галицького.

Від ЛНМУ імені Данила Галицького перед учасниками заходу виступили проректор з лікувальної роботи, професор Андрій Базилевич та доктор медичних наук, професор кафедри невропатології і нейрохірургії ФПДО ЛНМУ імені Данила Галицького, нейрохірург Андрій Нетлюх.

Доктор Джефферсон Мілі, нейроінтервенціоніст неврологічного відділення в Dell Medical School (The University of Texas at Austin) розповів про методи лікування гострого інсульту, що базуються на результатах сучасних світових досліджень та використовуються у них в клініці. Зокрема, він зупинився як на терапевтичних методиках (тромболізис) та хірургічних (ендоваскулярних) маніпуляціях.

Презентація нейрохірурга доктора Джонатана Форбса (Pittsburgh School Of Medicine, Weill Cornell Medical University) була присвячена новітнім мікрохірургічним технологіям для мініінвазивного видалення пухлин головного мозку. Доктор Форбс продемонстрував ряд цікавих відео, в яких було показано оперативні втручання при різних типах пухлин.

Неврологи та нейрохірурги області виявили значний інтерес до тематики та скористалися нагодою безпосередньої дискусії з американськими колегами.

Захід відбувся в актовій залі департаменту охорони здоров'я.

Використано матеріал:

https://galinfo.com.ua/

http://meduniv.lviv.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1184&Itemid=355

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду