|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Студенти ЛНМУ імені Данила Галицького взяли участь у ІІІ Всеукраїнській олімпіаді з міжнародною участю з симуляційної медицини «TernopilSimОlimp – 2018

Студенти ЛНМУ імені Данила Галицького взяли участь у ІІІ Всеукраїнській олімпіаді з міжнародною участю з симуляційної медицини «TernopilSimОlimp – 2018

Електронна адреса Друкувати PDF

З 4 по 7 жовтня 2018 року у місті Тернопіль на базі НОК «Червона калина» при ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського МОЗ України» відбулася ІІІ Всеукраїнська олімпіада з міжнародною участю з симуляційної медицини «TernopilSimОlimp – 2018» (екстрена і невідкладна медична допомога).

Захід відбувся під егідою МОЗ України, ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України», Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська рада реанімації (ресусцитації) та екстреної медичної допомоги», Молодіжного осередку ВГО «Всеукраїнська рада реанімації (ресусцитації) та екстреної медичної допомоги». Олімпіада проводилась за погодженням з ДУ «Центральний методичний кабінет з вищої медичної освіти МОЗ України.

В олімпіаді взяли участь команди студентів з медичних вишів України та Польщі. Делегацію від Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького представила команда студентів у складі 3 осіб – лідер команди Андрій-Броніслав Вуйцик (V курс, медичний факультет № 1), Христина Шваліковська (IV курс, медичний факультет № 1) і Роман Барнич (V курс, медичний факультет № 2) у супроводі директора навчального імітаційного центру нашого Університету, к. мед. н. Флуд В.В.

Активну участь у підготовці до олімпіади взяли працівники кафедри медицини катастроф та військової медицини – к. мед. н., доцентЧаплик В. В., к. мед. н., асистент Козопас В.С., к. мед. н., Литвинчук В.Г.; к. мед. н., асистент кафедри внутрішньої медицини № 1 Корнійчук І.Ю.

Для підготовки до Олімпіади учасники були забезпечені навчальними матеріалами з переліком практичних навичок. Усі конкурсні завдання відбувалися в режимі реального часу. У ході майстер-класів учасники Олімпіади ознайомилися з обладнанням, яке було використане під час конкурсів.

Для учасників заходу були проведені майстер-класи:

  • Комунікативні навички в роботі бригади ЕМД.
  • Забезпечення прохідності дихальних шляхів.

· Основи командної взаємодії у відділенні невідкладної медичної допомоги («Emergency department»).

  • Огляд травмованого на догоспітальному етапі.
  • Реанімаційні заходи в педіатричній практиці.

За час проведення Олімпіади команда Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького збагатилася важливим досвідом надання допомоги потерпілим у різноманітних екстрених ситуаціях.

Флуд В.В. к. мед. н., директор навчального імітаційного центру

http://meduniv.lviv.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1184&Itemid=355

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду