|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Представники Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького візьмуть участь в урочистих заходах з нагоди 100-ї річниці утворення Західноукраїнської Народної Республіки

Представники Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького візьмуть участь в урочистих заходах з нагоди 100-ї річниці утворення Західноукраїнської Народної Республіки

Електронна адреса Друкувати PDF

 

1 листопада виповнюється 100 років від дня проголошення Західно української Народної Республіки.

На вшанування пам’яті Героїв, які зробили вагомий внесок у творення Української Держави, у Львові відбудуться численні заходи.

Напередодні, 31 жовтня, усіх охочих запрошують о 20:00 у «Кінопалац» (вул. Театральна, 22) на вечір «Ніч утворення ЗУНРу. Знайомство з Дмитром Вітовським».

1 листопада з 9:00 по 16:00 біля будівлі Львівської ОДА відбудеться театралізоване військово-історичне дійство, під час якого відтворять події Листопадового чину.

11.00 – покладання квітів до Меморіалу воїнам УГА на Личаківському кладовищі, а також до могил Дмитра Вітовського – Держсекретаря військових справ ЗУНР, Михайла Галущинського – коменданта Січових Стрільців, Олександра Тисовського – керівника і засновника «Пласту», Северина Левицького – воїна УГА.

11.30 – покладання квітів до могили Президента Національної Ради ЗУНР Євгена Петрушевича та могил сучасних Героїв на полі почесних поховань № 76.

13.00 – відкриття пам’ятника героям ЗУНР та УГА на розі вул. Огієнка та Листопадового Чину.

14.00 – Студентська хода від Франкового університету до Янівського кладовища.

14.30 – покладання квітів та віче на Меморіалі Українських Січових Стрільців на Янівському кладовищі.

15.30 – вшанування памяті Андрія П'ясецького на Куртумовій горі.

16.00 – фінал національного квесту «ЗУНР» та «Чай з січовиками» на вул. Винниченка,18.

17.00 – вшанування пам'яті загиблих на братській могилі УСС на цвинтарі Старого Знесіння.

20.30 – Стрілецька ватра на площі біля пам'ятного меморіалу ЗУНР (вул. Городоцька, 40).

Дуже важливо, щоб ми, українці, знали і пам’ятали нашу героїчну історію і тих людей, які мають особливі заслуги в розбудові незалежної України й утвердженні наших національних традицій, які своєю самовідданою і жертовною громадською, науковою, дослідницькою і культурно-просвітницькою працею зробили вагомий внесок у популяризацію історії боротьби українців Східної Галичини, Буковини та Закарпаття за соборну Українську державу.

Відділ гуманітарної освіти і виховання просить кураторів академічних груп, представників органів студентського самоврядування, первинних профспілкових організацій, громадських організацій, що діють у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького, забезпечити проведення в академічних групах та гуртожитках виховних годин, тематичних бесід, лекцій та інших заходів, присвячених 100-й річниці утворення ЗУНР, а також сприяти інформуванню та участі зазначених заходах студентів та викладачів у вільний від занять час.

Відділ гуманітарної освіти і виховання,

http://meduniv.lviv.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1184&Itemid=355

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду